Про нас

Ви повинні бути впевнені, що ваш фінансовий консультант здатний надати вам необхідні послуги в потрібний час, в потрібному місці та належним чином. В цьому вам завжди може допомогти компанія «Моор Стівенс». 

Що відрізняє нас від інших компаній?

Висококваліфікована команда
У компанії «Моор Стівенс Одеса» понад 20% співробітників  володіють міжнародними кваліфікаціями АССА. Таке співвідношення фахівців з міжнародною кваліфікацією до загальної чисельності працівників, є одним з найвищих серед усіх міжнародних аудиторських фірм в регіоні - цей факт, безсумнівно, підкреслює, наскільки важлива для нас кваліфікація співробітників і навчання персоналу.

Знання та досвід
За останні 15 років нашої діяльності в Україні ми отримали глибоке розуміння бізнес-середовища та систем обліку, діючих в ній. «Моор Стівенс» має великий досвід роботи з міжнародними фінансовими інститутами і організаціями. Який ми використовуємо наші глибокі знання в різних секторах з метою надання вам послуг, яких ви дійсно потребуєте.

Світова присутність
Ми пишаємося бути частиною «Моор Стівенс Інтернешнл» - мережі аудиторських, бухгалтерських та консультаційних фірм. Засноване в 1907 році, наше об'єднання має довгу і динамічну історію, часто генеруючи нові ідеї та відкриваючи свої офіси там, де до нас їх не відкривав ніхто. В даний час об'єднання є одним з найбільших в світі: воно представлене в 100 країнах світу, а у фірмах, які входять до складу об’єдання, працюють понад  21000 чоловік . Така розгалуджена структура об'єднання надає можливість кожному його члену обмінюватися з колегами практичним досвідом і знаннями для того, щоб наші клієнти могли отримувати консультації найвищого рівня і вимагати найвищої якості надаваних нами послуг, в якій би точці світу вони не вели свій бізнес.

Вірна репутація
Традиції та вірність професійним принципам, об'єднані з необхідними продуманими інноваціями, означають, що компанія «Моор Стівенс» володіє вірною репутацією. Наше об'єднання є 10-м за розміром у світі серед аудиторських і консультаційних фірм (за даними Міжнародного Бухгалтерського Бюлетеня (IAB) за 2015 рік. Але, що є найбільш важливим, наша репутація вважається бездоганною серед міжнародних банків - виконану нами роботу визнають багато міжнародні фінансові інститути, включаючи Міжнародну фінансову корпорацію (IFC) та Європейський Банк реконструкції та розвитку (EBRD).

Індивідуальний підхід
Структура нашої компанії гарантує, що справи кожного з клієнтів «Моор Стівенс» ведуться одним з директорів, до якого завжди можна звернутися з будь-яким питанням, і який забезпечує відповідність виконуваної роботи найвищим стандартам. Як наслідок, директор, який відповідає за справами вашої компаії, буде мати глибоке розуміння вашого бізнесу. Подібна філософія залученості означає, що всі наші професійні послуги будуть в обов'язковому порядку адаптовані під ваші конкретні потреби.